Sıkça Sorulan Sorular

Ortak bir havuz sistemimiz bulunuyor global olarak. Görev atanma şeklinde kullanıcılara dinlemeleri gereken içerik atanıyor.

Kesinlikle hayır. Çünkü her Spotify dinlenmesi organik olarak farklı yerden, cihazdan, IP adresinden ve hesaptan gönderiliyor.

Normalde 1K üzeri Spotify dinlenme şarkınızı diğer normal şarkılardan öne çıkarır. Ancak 10K ve üzeri Spotify dinlenmeler ise sıralamanızı yükseltir ve listelere girme şansınızı artırır.

Dinlemeler global olarak yapılmaktadır maalesef. Tüm dünyadan (Almanya, Fransa, Amerika, İtalya, İngiltere ve Türkiye).

Evet. Organik bir gönderim olduğu için Spotify for Artists uygulamasından takip edebilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Bunun nedeni ise oldukça basit, tamamen organik bir dinlenme işlemi yapılıyor, bot bir aktivite olmadığı için düşüş olmaz.

Evet, aldığınız adet kadar aylık dinleyicinizde artacaktır.
Spotify aylık dinlenmeleri güncellediğinde sadece “Aylık Dinleyici” kısmında düşüş olacaktır (Şarkı dinlenme sayısı değil).

Siparişiniz bize ulaştığında maksimum 15 dakika içerisinde işleme alınır.
12 saat içerisinde rastgele atım işlemi başlar.
Paket üzerinde yazan sürede işlem tamamlanır ve maksimum +48 saatte Spotify’da global olarak herkes tarafından görüntülenebilir.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.